28 december 2023
‘Zekere passie’ is de titel van een werk waarbij het kwartje viel. ‘Ja, ik houd van kunst, ja, ik houd van maken en ja, ik geef me eraan over.’

Na 35 jaar vakdocentschap in het onderwijs en creativiteitscentrum (en druk gezinsleven) werd het weer tijd om aan de liefde van weleer inhoud te geven. In een atelier in ‘De Wasserij’ in Maassluis worden weer druk stappen gezet, ook achteruit: oefenen, experimenteren, wegkrabben en bijplamuren, in krijt, verf en boetseerwas. Het volgende kunstwerk wordt altijd beter… Is het proces belangrijker dan het resultaat?
Met tekeningen, schilderijen en bronzen beelden in de tentoonstelling kan ieder het antwoord daarop vinden. Voor de maker geldt: ‘ik heb er met bijzonder veel passie aan gewerkt’.
Klik hier voor de gelijknamige expositie in Museum Maassluis en hier voor de webpagina van Wiel Verdiesen op onze website.